28 Mart 2011 Pazartesi

sorun düzeldi ,fotolar servis edildi :)

dün ablamlar geldiler.gelmişken de bebiş piyasasına bakalım bi dedik.ben çok bilmiyorm bebek ihtiyaçları nerden alınır.şöyle bi araştırdım.eminönü havuzlu han ,kürkçü han,hürriyet han çıktı adres :) istikamet eminönü dedim  ablamları da ikna ettim.e peki avm de nereler die araştırdım. c&a ,bücürük,kanz,zeplin ,zara,chicco,gap...böle uzar gider bu kısım.sonuç olarak kahvaltımızı yaptıktan sonra çktık yola.gittik eminönüne.gel gör ki havuzlu han kapalıymış.ne kadar saçmaaaa.e peki çalışan insanlar hangi gün alışveriş yapıcak ki.hafta içi işten çıksa gitse zaten hemen kapatıyosunuz ey eminönü esnafı.sonra da iş yok derler.olmaz tabi.biraz esnaflık yapın.çok ilginç.çok üzüldüm.bide milleti ben ikna edip,ablamı da 7 aylık hamile halinde yürüttüm.neyse o karışık sokaklarda bulduk bi yer.yeni açılan bi yermiş.ordan bir iki tulum,bornoz,biberon temizleyici :) ,tarak,kundak,zıbın,elbise aldık.ablama da pijama takımı gecelik aldık.ablamın hiç hoşlanmadığı bişey vardı.kız çocukları ve pembe eşleşmesi :) aldıklarının coğu da pembe oldu ne hikmetse :)))) buna cok güldük :) hep pembelere gitti eli :) kendi geceliğini bile pembe aldı :)çok yorulmuştu herkes aslında ama ben dedim hazır gelmişken bide optimum a uğrayın.rota belli oldu.ama hiç oyalanmadan direk bebek mağazalarını bulduk :) burda da zepline,bücürüğe,pançoya,c&a ya uğradık.en çok c&a yı sevdim.bi sürü cici aldık.şimdi söz bu cicilerde.

ehehhee çok tatlılaaar.bu elbiseyi ben beğendim.

      annem bunu pek sevmedi.o yazın bile bizi beş kat giydiren bi anne olduğu için.:)))
                                                         bu hırka da çok tatlı.
                                                  bornoza bakın heleeee :) yirim ben seniii..
                                                  hırkası da kalpli.ehehhehe.şeker kız..
                                            bu böyle kombin değil ama böyle cekiverdim.
 burda 7-8 çorap var ama parlamış görünmedi.ablamlar gideceği için acele cektim.
                                                    biberon ve emzik temizleme fırçası :)
                                                       bunlar da cici çorapları..
                                  resimleri büyüttüğünüzde fiyatları görünüyo çoğunun..
 bu tulumu annem beğendi.ben hiç güzel değil dememe rağmen :P ablam aldı.sonra eve gelince fareli olduğunu gördü.ben bunu kızıma giydirmem diyo.neffffret eder fareden.
 buda çok tatlııı..
 bu kanguruyu 15 tl ye aldık.eminönünden.ablam yorulduğu için pek gezmek istemedi.kalitesiz ama belki bida göremeyiz bi yerde die aldı.sonra da optimumda aşadaki kanguruyu gördük.kraftın.47 tl ye aldık.artık biri annemlerde durur diye düşündü.

 bu elbise yenir yenir.içindeki napılır pekii :)
 bunlar da çok tatlı biri beyaz biri pembe.
 ayakabılara bak yaaa.yakından daha tatlı.burda pek güzel çıkmamış.ters koymuşum bide galiba.
                                                     zıbınlarını yesinler senin.
tarakları :)

                                                                       emzikleri
                                                                            kundak
                                                                pembe şeker atleti
düz renk çoraplarııııı.
işte böyleee.küçük kızımızın bi çok eksiği tamamlandı.kendi gelsin gerisi de gelir zaten.
bi aksilikten dolayı resimler görünmüyordu.şimdi sorun aşıldı nihayet.hepinize güneşli bi günde bol keyif :) diliyorummm.hoşçakalınn.

2 yorum:

SEVGİ dedi ki...

hepsi birbirinden güzel şeyler. benim bir oğlum var ama bir de kızım olsun istiyorum. mağazaların dörtte biri erkeklere geri kalanı kızlara...ahh ah pembiş eteklerin hastasıyım

güzel şeyler dükkanı dedi ki...

evet inanılmaz cici bici şeyler :) doğru eskiden daha azdı erkeklere alternatif.şimdi nisbeten daha iyi.bi çok kişi kız olsun cici cici giydiririm diyo.:) böle olmamalı tabi.önce hayırlısı.her ikisinin de ayrı lezzeti var.Allah bağışlasın yavrunu.bizim kız yiğenimiz olucak ama bir tane de erkek var.eşimin yiğeni.o da çok tatlı onu da cok seviyoruz.velhasıl önce hayırlısı.varsın sade olsun :)