12 Mart 2012 Pazartesi

limonade and mint

işte yeni mutluluk sebeplerim :)


burda göründüğünden çok daha güzeller.uçuk sarı olanı gecen sene de görmüş fakat 36 numarasına rastlayamamıştım.geçen gece internet sitesinde tekrar görünce yine aklımı çeldi.ancak 36 sını yine bulamadım.37 sini aldım olmazsa geri gönderirim diye.mintden de gözümü alamayınca  ve fiyatları sadece 15 tl olunca ikisine aldım.ne iyi etmişim:) mint yeşili olanın plastik kısmından kumaş kısmına gecen yerde çapaklar kalmış ve biraz da kir yerleri vardı ama kargonun çok hızlı gelişi artı sadece 15 tl oluşu bunları görmezden gelmeme neden oldu :)şimdiii kendime tesbit :) yahu ne zaman büyüyüp kadın olup şöyle topuklu ayakkabılar alıp alışacaksın? gene aklın   babette converse de :) 

belki de cevremin beni küçük sanmasının sırrı burdadır.belki de iyi bişey yapıyorumdur :) o kadar da kızmayım kendime :)

14 yorum:

edibe @ edbdesigns dedi ki...

bu yaz sen tamamsin iste :) baska renge ihtiyacin yok! :))) gule gule kullan da, o ne 36 numara ya? :P ben 38 38 38 koca ayak :P

güzel şeyler dükkanı dedi ki...

evet daha ayakkabı almamam lazım artık. :) edibecim ayağa oranla boy da kısalıyor onu da belirteyim :)

∂єкσяαρѕυωαѕуση dedi ki...

nerden aldın canım çok güzeller iyi günlerde kullan :)

güzel şeyler dükkanı dedi ki...

teşekkür ederim.lcw oline alışveriş sitesinden aldım.

Adsız dedi ki...

Ne güzeller canım bunlara da insanın içi gitmeyecek gibi değilki sonumuz senle aynı olacak galiba benimde hiç elim gitmiyor topuklulara filan :) Ama görür görmez şıp diye anladım lcw oluklarını :)

güzel şeyler dükkanı dedi ki...

su perisi :)) sen bari öğrencisin tatlım ya. ben koskoca evli barklı kadınım :) neredeyse yaşım 30 u bulacak :) hala böle hala böle :)
hımm nasıl anladın ip ucu ver..

SEVECEN dedi ki...

ayyy cıvıl cıvıl ne güzelll

Dilekce.. dedi ki...

ayyyyy çok tatlı bu şekercikler yaa, mint yeşili zaten favorim ama limon sarısı da çok cici duruyo, yazı kapatırsın bunlarla :)) güle güle kullan..

NABRUT dedi ki...

özlemişim :))

güzel şeyler dükkanı dedi ki...

sevecen:bence de :)
dilekce:evet artık öle olmalı :)
nabrut: ben sana küsüm nerdesin ya.habersiz kayıplara karıştın.gelemedim bloğuna.ne oldu da nerelere kayboldun.biz de seni çok özlemiştik.

Syhn dedi ki...

karlı alış veriş diye buna denir ;)

Günaydınn Gecee dedi ki...

çok güzel ayakkabılar bunlar :)

Sinejan dedi ki...

Bu nasıl bir renk çok tatlı :)

güzel şeyler dükkanı dedi ki...

seyhan:diğmiii :)
günaydın gece: teşekkür ederim.çok da uygunlar.tavsiye ederim..
sinejan: :) hihihhi